Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok

 

CYPR PÓŁNOCNY – poznaj tureckie oblicze Cypru!

 

 

Wycieczka w najpiękniejsze rejony Cypru Północnego, będącego od 1974roku częścią turecką.

Dzień pełen wrażeń, pięknych obiektów, tajemniczych miejsc i niesamowitych zabytków.

 

Po przekroczeniu granicy (konieczny dowód osobisty lub paszport), udamy się w kierunku Famagusty i na własne oczy zobaczymy Varoshę, znaną jako 'miasto duchów'. Jest to wysiedlona, turystyczna dzielnica miasta, pełna luksusowych hoteli bez żywej duszy i pustych ulic. Taki cypryjski Czarnobyl, który robi piorunujące wrażenie.

 

W otoczonej potężnym murem obronnym Famaguście, zobaczymy wybudowaną na wzór Katedry Notre Dame Katedrę Św. Mikołaja, która została przekształcona na meczet i jako ten po dziś dzień funkcjonuje.

 

Następnym przystankiem jest Salamina – ruiny antycznego miasta, w którym możemy przenieść się setki lat wstecz.

Po zwiedzeniu Salaminy czeka nas przejazd przez malownicze góry i zwiedzanie wioski Bellapais. Jest to urocza, tradycyjna cypryjska wieś słynąca z opactwa o tej samej nazwie. Klasztor Bella Pais jest najpiękniejszym i najlepiej zachowanym zabytkiem gotyckim na całej wyspie.

 

Na końcu zwiedzanie perełki Cypru – Kyrenii z portem i potężną twierdzą, która nad nim króluje.

Zamek będzie zwiedzany wraz z pilotem, na końcu przewidziany jest czas wolny, w trakcie którego można np. zakupić tureckie wyroby w okazyjnych cenach.

 

!!CENA PROMOCYJNA!!

 

69 dorośli

39 dzieci poniżej 12-go roku życia

dzieci do 2-go roku życia ZA DARMO


Z kwoty 69 euro 12.75 euro płatne jest przez PayU – jest to opłata za miejsce w autokarze, pozostała część - 56,25 płatna jest na miejscu w dniu wycieczki w autokarze

 

 

 

Cena wycieczki obejmuje:

 

- wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych miejsc

- Polsko-języczny przewodnik

- Klimatyzowany autobus lub mini-bus

- ubezpieczenie

- odebranie i odwiezienie pod hotel (lub miejsce wyznaczone przy hotelu)

 

Wycieczka jest całodniowa, zbiórka z okolic Protaras, Agia Napa, Larnaka

 

Zarezerwuj teraz miejsce w autokarze klikając na poniższy link, a większość opłać w dniu wycieczki.

 

REZERWACJA WYCIECZKI

 

sluchawka ikona slash gg ikona fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.