Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok

 

„Wiem gdzie jadę” – zaplanuj z nami swoje wakacje!

 

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas przewodnik pomoże Wam zaplanować wakacje na Krecie pod kątem Waszych zainteresowań i oczekiwań. Chcielibyśmy również pomóc Wam w doborze odpowiedniego samochodu.

 

Kreta to przepiękna i bardzo zróżnicowana wyspa, a jej samodzielne zwiedzanie samochodem według własnego planu, to zdecydowanie najlepsza i najprzyjemniejsza forma na jej dokładne poznanie. Dlatego należy wybrać taką wypożyczalnię, aby móc skupić się na przyjemnościach, a nie martwić się, czy nie spotkają  nas niezaplanowane wydatki związane z brakiem odpowiedniego ubezpieczenia samochodu. 

 

Wynajem samochodów na Krecie, Korfu, Cyprze i Rodos

wynajem aut

UWAGA!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wynajmem samochodów na Krecie bardzo prosimy o dokonywanie rezerwacji na lipiec i sierpień z dużym wyprzedzeniem!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu samochodów na Krecie za pomocą portalu wiemgdziejade.pl. Przy współpracy z naszym lokalnym partnerem przygotowaliśmy dla Was bezpieczną (zero ryzyka) i bardzo atrakcyjną cenowo ofertę wynajmu samochodów.

 

Naszą ofertę charakteryzuje:

 • Pełne ubezpieczenie samochodu!
  Wypożyczając samochód przy pomocy portalu wiemgdziejade.pl dajemy Ci gwarancję tego, że samochód, który wypożyczasz ma pełne ubezpieczenie bez żadnych odstępstw i „haczyków”).
 • Brak ryzyka!
  Samochód wypożyczasz przy pomocy polskiej firmy, w Polsce pobierana jest jedynie niewielka przedpłata na poczet rezerwacji. Reszta płatna jest na miejscu gotówką lub kartą (wszystkie transakcje dokonywane przez portal wiemgdziejade.pl są ubezpieczone).
 • Gwarancja jakości!
  Nasza oferta nie zawiera niedomówień. Gwarantujemy poprawność wszystkich zawartych w niej informacji.
 • Najkorzystniejsze ceny!
  Przy współpracy z naszym lokalnym partnerem, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną cenowo ofertę samochodów wyłącznie z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego.
 • Minimum formalności!
  Rezerwację dokonuje się w 100% Online.
 • Sprawdzony partner!
  Sprawdzona i godna polecenia wypożyczalnia samochodów.
 • Brak nieprzyjemnych niespodzianek!
  Korzystając z naszej oferty masz pewność, że nie spotkają Cię na miejscu nieprzyjemne niespodzianki, takie jak konieczność zostawienia depozytu, czy inne „dziwne” opłaty.

 

Wynajem samochodów przy pomocy portalu wiemgdziejade.pl to również dodatkowe korzyści, takie jak:

 • Elastyczne godziny podstawienia samochodu (samochody podstawiamy na lotnisko, pod hotel/apartament na ustaloną wcześniej godzinę)
 • Mapa drogowa
 • Ubezpieczenie kierowcy i pasażerów od kosztów leczenia i pobytu w szpitalu w przypadku wypadku
 • Możliwość wpisania do umowy drugiego kierowcy (na życzenie)
 • Assistance 24h

 

Jeżeli masz pytania dotyczące wynajmu samochodu, napisz do nas: rezerwacje@wiemgdziejade.pl

sluchawka ikona slash gg ikona fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.