Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok

Prawdziwy Cypr - poznaj Cypr nieturystyczny!my


Wycieczka, w trakcie której nasi najlepsi przewodnicy pokażą Ci prawdziwy Cypr!


Trasa wycieczki widzie poprzez malownicze tereny wyżynne do autentycznych, cypryjskich wiosek

Początek wycieczki to Larnaka, gdzie zaplanowana jest wizyta w kościele Św. Łazarza, świętego wskrzeszonego przez Jezusa, zbudowanym nad jego grobem.


Kolejno, zrobimy przystanek w jednej ze znanych cypryjskich winiarni, gdzie będziemy mieli okazję zasmakować lokalnych trunków. Samo miejsce to połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie trunki wytwarza się z różnych odmian cypryjskich winogron.


Następnie udamy się do czarującej wioski Kato Drys, w której zaplanowane jest zwiedzanie tradycyjnego domu cypryjskiego mającego około 300 lat, gdzie zobaczymy masę ciekawych eksponatów stosowanych przez wieki na Cyprze w gospodarstwach wiejskich.


Pora na obiad jest przewidziana w lokalnej tavernie w wiosce Vavatsinia – tu prawdziwa uczta dla podniebienia – tradycyjne cypryjskie meze! Lunch jest wliczony w cenę wycieczki.


Na zakończenie wycieczki udajemy się do jednej z najsłynniejszych wiosek Cypru, Lefkary znanej z zachwycających koronek oraz oryginalnej, srebrnej biżuterii. Poznamy tajniki lokalnego rzemiosła, będzie również czas na spacer po wiosce oraz zakupy.

Prosimy pamiętać, iż w kościele obowiązuje zwiedzających stosowny ubiór. Wycieczka z polskim przewodnikiem.


Cena wycieczki za osobę dorosłą (od 12 roku życia) - 70 euro
Cena wycieczki za dzieci (do 12 roku życia) - 45 euro

REZERWACJA WYCIECZKI - KLIKNIJ

 

 

Po wysłaniu formularza rezerwacji, otrzymuje się link do przedpłaty 10 euro od osoby (przeliczone automatycznie na PLN), celem rezerwacji wycieczki. Pozostała kwota płatna jest w dniu wycieczki.

Wycieczka odbywa się w sobotysluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2013-2023 wiemgdziejade.pl