Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok

NIKOZJA - jedyna taka stolica na świecie oraz tureckie oblicze Cypru -

Kyrenia & Bellapais

 

 

Wycieczka w najpiękniejsze rejony Cypru Północnego, będącego od 1974roku częścią turecką oraz zwiedzenie stolicy wyspy - Nikozji, podzielonej na pół.

Dzień pełen wrażeń, pięknych obiektów, tajemniczych miejsc i niesamowitych zabytków.

 

W trakcie wycieczki po zabraniu Was z hoteli, przejedziemy do stolicy Cypru - Nikozji. Na miejscu udamy się do największych cerkwii w mieście - katedry Św. Jana i przejdziemy spacerem wewnątrz XVI-wiecznych murów po Starym Mieście - będzie okazja zwiedzić i część turecką stolicy, w której m.in znajduje się majestatczyna katedra Św. Zofii, dziś pełniąca rolę meczetu. Na miejscowym bazarze będzie można zakupić rozmaite pamiątki.

Kolejnym punktem wycieczki jest przekroczenie autokarem granicy

i skierowanie się do Kyrenii - uroczego miasteczka z malowniczym portem w kształcie podkowy, nad którym panuje twierdza pochodząca z VII wieku. Zwiedzanie zamku oraz czas wolny.

 

Trzeci punkt programu to Bellapais - Opactwo Białego Pokoju, przepięknie położone wśród zielonych zboczy gór kyreńskich. Wioską i opactwem zachwycił  się  również pisarz  Lawrence Durell, zainspirowały go one do napisania książki 'Gorzkie cytryny Cypru Północnego'

 

 

 

!!CENA PROMOCYJNA!!

 

70 dorośli

44  dzieci poniżej 12-go roku życia

dzieci do 2-go roku życia ZA DARMO


Z kwoty 70 euro 10 euro płatne jest przez PayU – jest to opłata za miejsce w autokarze, pozostała część - 60 euro płatna jest na miejscu w dniu wycieczki w autokarze

 

W programie wycieczki zwiedzanie:

- Nikozji (część grecka i turecka, konieczny paszport lub dowód osobisty)

- Bellapais (opactwo i wieś)

- Kyrenii

 

Cena wycieczki obejmuje:

 

- wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych miejsc

- Polsko-języczny przewodnik

- Klimatyzowany autobus lub mini-bus

- ubezpieczenie

- odebranie i odwiezienie pod hotel (lub miejsce wyznaczone przy hotelu)

 

Wycieczka jest całodniowa, zbiórka z okolic Protaras, Agia Napa, Larnaka

Dzień: środa

 

Zarezerwuj teraz miejsce w autokarze klikając na poniższy link, a większość opłać w dniu wycieczki.

 

REZERWACJA WYCIECZKI

sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.