Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok

TROPEM AFRODYTY – południowe wybrzeże Cypru

 

 

Wycieczka, która prowadzi po najpiękniejszych miejscach Cypru, w trakcie której zobaczymy miejsce narodzin Afrodyty – bogini miłości i gdzie będziemy stąpać po antycznym państwie-mieście Kourion.

 

Udamy się do wpisanego na listę UNESCO Pafos – miasta ze wspaniałą twierdzą oraz pięknym portem, nad którym prowadzi promenada pełna palm, restauracji i nadmorskiego luzu, udamy się też do tzw. Domu Dionizosa, gdzie zobaczymy przepiękne mozaiki pochodzące z 3 wieku.

 

W planie wycieczki jest również wizyta w miejscu, w którym zobaczyć będzie można pręgierz, przy którym został wychłostany Św. Paweł, a o którym opowie więcej przewodniczka.

 

Zwieńczeniem wycieczki będzie czas wolny w Pafos.

 

Wycieczka prowadzona jest przez polskiego przewodnika, który opowie o historii Cypru, powie jak wygląda na nim współczesne życie i zdradzi z kim najwięcej czasu spędzała Afrodyta.

 

 

CENA PROMOCYJNA

 

52 dorośli

29 dzieci poniżej 12-go roku życia

 

Z kwoty 52euro 8 euro płatne jest przez PayU – jest to opłata za miejsce w autokarze, pozostała część - 44 płatna jest na miejscu w dniu wycieczki w autokarze.

Wycieczka odbywa się we wtorki, za wyjątkiem okresu Wielkanocnego na Cyprze, wówczas 01.05 w środę.

 

 

 

Cena wycieczki obejmuje:

 

- wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych miejsc

- Polsko-języcznego przewodnika

- Klimatyzowany autobus lub mini-bus

- ubezpieczenie

- odebranie i odwiezienie pod hotel (lub miejsce wyznaczone przy hotelu)

 

Wycieczka jest całodniowa, zbiórka z okolic Protaras, Agia Napa, Larnaka i Limassol.

 

Zarezerwuj teraz miejsce w autokarze klikając na poniższy link, a większość opłać w dniu wycieczki

 

REZERWACJA WYCIECZKI

sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.