Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok

 

Wynajem samochodów w Grecji i na Cyprze!

 

Nasze destynacje:

Grecja lądowa:

Ateny, Kalamata, Saloniki

Greckie wyspy:

Kefalonia, Korfu, Kos, Kreta, Lefkada, Samos, Thassos, Zakynthos, Rodos

Cypr

 

 

Naszą ofertę charakteryzuje:

 • Pełne ubezpieczenie samochodu!
  Wypożyczając samochód przy pomocy portalu wiemgdziejade.pl, dajemy Ci gwarancję, że samochód, który wypożyczasz ma pełne ubezpieczenie bez żadnych odstępstw i „haczyków”.
 • Brak ryzyka!
  Samochód wypożyczasz przy pomocy polskiej firmy, w Polsce pobierana jest jedynie niewielka przedpłata na poczet rezerwacji - dzięki niej masz pewność, że auto będzie na Ciebie czekać, a my zabezpieczenie, że Ty je wynajmniesz.  Reszta płatna jest na miejscu gotówką lub kartą (wszystkie transakcje dokonywane przez portal wiemgdziejade.pl są ubezpieczone).
 • Gwarancja jakości!
  Nasza oferta nie zawiera niedomówień. Gwarantujemy poprawność wszystkich zawartych w niej informacji.
 • Najkorzystniejsze ceny!
  Przy współpracy z naszym lokalnym partnerem, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną cenowo ofertę samochodów wyłącznie z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego.
 • Minimum formalności i zero stresu!
  Rezerwacji dokonuje się w 100% Online. Otrzymujesz też od nas polski numer alarmowy - możesz dzwonić z każdym pytaniem, a jeśli cokolwiek by się stało na miejscu, nie musisz się martwić o zawiłości językowe - wszystko możesz zgłosić nam, po polsku, a my sprawę będziemy prowadzić w Twoim imieniu.
 • Sprawdzeni partnerzy - gwarancja jakości!
  Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, pewnymi wypożyczalniami, oferującymi zadbane samochody.
 • Brak nieprzyjemnych niespodzianek!
  Korzystając z naszej oferty masz pewność, że nie spotkają Cię na miejscu nieprzyjemne niespodzianki, takie jak konieczność zostawienia depozytu, czy inne „dziwne” opłaty.

 

Wynajem samochodów przy pomocy portalu wiemgdziejade.pl to również dodatkowe korzyści, takie jak:

 • Elastyczne godziny podstawienia samochodu (samochody podstawiamy na lotnisko, pod hotel/apartament na ustaloną wcześniej godzinę)
 • Mapa drogowa
 • Możliwość wpisania do umowy drugiego kierowcy (na życzenie)
 • Assistance 24h / numer alarmowy w języku polskim

 

Jeżeli masz pytania dotyczące wynajmu samochodu, napisz do nas: [email protected]

 

 

my
WYNAJEM SAMOCHODÓW (sprawdź wszystkie » )
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.