Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok

 

 

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowo korzystną możliwość 1-dniowego wyjazdu z Krety na Santorini.

SANTORINI

 

Santorini – wyspa, która skradła serce niejednej osobie wrażliwej na piękno niezwykłej natury. Niezwykłe ukształtowanie wyspy powstałe na wskutek wielkiego wybuchu wulkanu tysiące lat temu, unikatowe widoki oraz jeden z najpiękniejszych zachodów słońca na całym świecie sprawiają, że każda wizyta na Santorini jest niezapomnianym przeżyciem.

 

 

Jak to działa...?


W Polsce wykupuje się transfer do i z portu w Heraklionie Cena za osobę dorosłą wynosi 10 € , dzieci 5-11,99 lat- 5 €,  a dzieci od 0-4,99 lat gratis (wszystkie płatności dokonywane na wiemgdziejade.pl są ubezpieczone).

Przy zakupie transferu otrzymują Państwo voucher, który gwarantuje możliwość nabycia w porcie jednodniowej, zorganizowanej wycieczki z Krety na Santorini z polskim pilotem w wyjątkowej cenie

  123 euro z Heraklionu (cena regularna u rezydentów biur podróży to przeszło 180 euro!)  - zostajecie Państwo wpisani na listę uczestników wycieczki, a karty pokładowe są już wykupione.

Ten sam voucher wraz z listą zgłoszonych osób, otrzymuje również kontrahent, który zapisuje Państwa na listę wycieczki. W porcie, po zapłaceniu należnej kwoty, otrzymuje się karty pokładowe oraz instrukcje podane przez pilota wycieczki.

 

 

CENNIK

  • Osoba dorosła - teraz tylko 123€ 
  • dziecko 5-11,99 lat - tylko 62 € 
  • dziecko od 0-4,99 lat  - gratis

 

Transfer (autokarem) realizowany jest z następujących miejscowości:

Na wschód od Heraklionu: Malia, Stalis (Stalida), Hersonissos, Anissaras, Analipsi, Kato Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Karteros.

Za dodatkową opłatą (płatną w porcie) możliwy jest również transfer z:

Agios Nikolaos – 22euro

Sissi – 12 euro

Elunda - 12 euro

 

Na zachód od Heraklionu: Amoudara

Za dodatkową opłatą (płatną w porcie) możliwy jest również transfer z:

Agia Pelagia/Lygaria – 13euro

Fodele – 18euro

Autokar przyjeżdża we wskazane miejsce, podane na voucherze.

 

Jeśli nie chcecie korzystać Państwo z transferu  i dojechać do portu na własną rękę, cena za wycieczkę jest niższa o 3 euro


UWAGA: Jeśli chcecie Państwo się wybrać na wycieczkę w inny dzień niż podane w formularzu (czwartek & piątek) prosimy o kontakt mailowy kontakt@wiemgdziejade.pl

 

 

Żeby dokonać rezerwacji należy kliknąć na poniższy obrazek


 

Rezerwacja transferu_Heraklion

 

 

Jak to wygląda...?

 

Przedstawiamy Państwu program wycieczki jednodniowej, organizowanej przez naszego kontrahenta na Krecie:

 

  • Transfer nowoczesnym, luksusowym katamaranem Hellenic Seawyas HIGHSPEED 6 oraz Highspeed 7*& w klasie ekonomicznej na trasie Kreta – Santorini, Santorini-Kreta;
  • Zorganizowana wycieczka objazdowa z opieką polskiego pilota:

 

 

Pierwszym punktem programu jest Oia – miasteczko słynące z biało – niebieskich domków, kościółków z uroczymi, błękitnymi kopułami oraz zapierających dech w piersiach widoków. Po krótkim zwiedzaniu będą mieli Państwo czas wolny.

 

Oia

 

Następnym punktem programu jest Fira, stolicy wyspy Santorini.

Fira jest miastem tętniącym życiem, pełnym restauracji i kawiarenek, sklepów i sklepików oraz misternych wyrobów jubilerskich. Tym ostatnim można przyjrzeć się z bliska na tzw. Złotej uliczce, która wiedze z centrum miasteczka na jego sam szczyt.

Fira to również przepiękne widoki, szeroki taras, z którego rozpościera się zapierający dech w piersach widok na kalderę. Najmłodsi ucieszą się widokiem miejskich taksówek w postaci...osiołków :) 

Po doprowadzeniu w centralne miejsce Firy, przewidziany jest czas wolny.

 

Fira

 

Ostatnim punktem programu jest przejazd na czarną plażę.

Podczas dalszej drogi, w trakcie opowiadania przez pilota historii i ciekawostek o wyspie, nastąpi przejazd na drugą stronę wyspy - wschodnią, aby dotrzeć do Kamari lub Perissy, która przyciąga plażowiczów spragnionych widoku czarnego, unikatowego piasku.

W wolnym czasie można będzie zażyć kąpieli morskiej lub słonecznej albo udać się do którejś z tawern, aby zakosztować miejskich specjałów kuchni santoryńskiej (wyżywienie we własnym zakresie).

 

 

czarna plaża

 

Serdecznie zapraszamy!

 

*Katamaran Highspeed 6 kursuje do czerwca, Highspeed 7 od czerwca

sluchawka ikona slash gg ikona fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.